Pas Benzemas edhe Ribery përfshihet në një skandal seksual

Franck Ribery assesi të jetë i qetë me jetën e tij private.

Sport

02/12/2015 22:02

Ylli i Bayern Munichut, Franck Ribery është përfshirë sërish në një skandal seksual, njëjtë sikurse edhe 5 vite më parë me prostitutën Zahia.

Kësaj radhe ka ndodhur në Munich, ku Ribery kishte organizuar një party për disa shokë të tij, ku kishte ftuare edhe disa vajza.

Fatkeqësisht për të, njëra nga to ishte e mitur dhe për këtë është intervistuar nga policia franceze.

Ky është skandali i dytë që po ndhodh në Francë, pas Karim Benzemas, i cili po akuzohet për shantazh ndaj shokut të tij të kombëtares Mathieu Valbuena. /Express