“Pa Ty”, kënga e re e Neki Emrës (VIDEO)

Këngëtari Neki Emra sapo ka lansuar këngën e tij të re të titulluar Pa Ty.

ShowBiz

08/03/2015 21:30

Me kompozimim nga vet ai dhe Florent Boshnjaku, tekst nga Shkumbin Tafilaj dhe klip që u kujdes produksioni ASHA Production, Neki sjell një tjetër sukses në karrierën e tij.

Më poshtë keni linkun për ta dëgjuar këtë këngë.

YouTube player