Të Infektuar: 57.317

Të Shëruar: 50.487

Të Vdekur: 1.447

Oriola Marashi vjen me pamje tejet joshëse nga seti i ri fotografik

19:14 | 5 Dhjetor 2020

Foto: Instagram

Oriola Marashi mahnit me fotosesionin e ri.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është një ndër emrat shumë të komentuar në mediat rozë, shkruan lajmi.net.

Oriola është shumë aktive në rrjete sociale ku edhe bën publikimin e imazheve atraktive.

Ajo së fundmi morri vëmendjen me imazhet e publikuara ku shihej e veshjen e ngushtë plot shkëlqim ku i vinin në pah gjoksin e formësuar.

View this post on Instagram

 

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi)

Teksa menjëherë pas postimit ajo rrëmbeu vëmendjen e ndjekësve, duke pranuar komente dhe pëlqime të shumta./Lajmi.net/