Oriola Marashi shfaqet pa sytjena, nuk lë shumë vend për imagjinatë 

Oriola Marashi pa publikuar imazhe provokuese.

ShowBiz

26/10/2020 08:15

Modelja e njohur shqiptare nuk harron asnjëherë që të tërheqë vëmendjen te ajo, shkruan lajmi.net.

Ndërsa darkonte, ajo publikoi disa video ku shihej të merrte poza atraktive duke vënë në fokus gjoksin.

Oriola njihet mjaft mirë për publikimet me pak rroba dhe si modele e markave të ndryshme botërore ku shpesh ka publikuar fotografi që nuk linte shumë vend për imagjinatë.

E veshur me xhaketë ngjyrë jeshile ajo duket e bukur me një grim më të rëndë në pjesën e syve ndërsa flokët i kishte të lidhura lart./Lajmi.net.