“Nuk largohem nga Barcelona” – Lajmi.net
“Nuk largohem nga Barcelona”
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 20:50, 16 April 2018
Ousmane Dembele ka hedhur poshtë spekulimet se mund të largohet nga Barcelona në fund të sezonit.

Francezi që i kushtoi Barcelonës 120 milionë euro verën e kaluar, u la sërish në bankinë nga trajneri Ernesto Valverde në fitoren 2:1 ndaj Valencias.

Mungesat e shumta të tij në formacionin startues kanë ngjallë dyshime se mund të largohet nga Barcelona në fund të sezonit.

“Nuk do të largohem pas vetëm një sezoni në Barcelonë”, ka treguar ai në një intervistë për Telefoot.

“Kam nënshkruar pesë vjet kontratë me Barcelonën dhe do të rri në këtë ekip për kohë të gjatë”./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO