Noizy publikon sekuenca të këngës së re, a është ‘diss’ për Unikkatilin?

16:44 | 20 Gusht 2019

Noizy ka zbuluar detajet e këngës së re.

Noizy ka publikuar një video në Instagram, në të cilën zbuloi një pjesë të këngës së re, shkruan lajmi.net.

Reperi bëri të ditur se kënga e tij e re publikohet nesër (21 gusht), ndërsa titulli i saj është “Kallabllak”.

“Kta po m’shtojn mu 1 diss, un e shtoj dhe 1 garazhd.. sa e bleva 1 lambo zi sterr all black, OI PLAKKKKK
Neser dalin armatimet e rona. #Kallabllak #21/August #OTR”, ka shkruar Noizy, i cili bëri kureshtar fansat të dinë nëse kënga është ‘diss’ për Unikkatilin.

Për ndryshe, kësaj kënge, reperi do t’ia shoqërojë edhe videoklipin, mbetet vetëm të shihet se çfarë ka përgatitur këtë herë. /Lajmi.net/