Nga xhirimet e klipit të ri të Dhurata Dorës, kështu po duket – Lajmi.net
Nga xhirimet e klipit të ri të Dhurata Dorës, kështu po duket
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:19, 12 February 2019
Tash e një kohë, Dhurata Dora është duke punuar në projektin e ri muzikor.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora ka nisur xhirimet e klipit të ri që siç duket do ta publikojë së shpejti, shkruan lajmi.net.

E në rrjetin social, Instagram ka sjell një sërë imazhesh teksa duket tejet në formë me flokë të gjata të bardha.

“E fundit per sonte 🤣💛”, ka shkruar ajo.

“Qikat e mia”, është projekti i fundit i publikuar nga Dora ku deri më tani numëron afro 7 milionë shikime në YouTube. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

e fundit per sonte 🤣💛

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO