Të Infektuar: 100.655

Të Shëruar: 85.842

Të Vdekur: 2.053

Neuer ‘gabon’, derisa Mbappe feston golin e shënuar

21:08 | 7 Prill 2021

PSG ka kaluar në epërsi ndaj Bayern Munich pas një goli të shënuar nga Kylian Mbappe.

Mbappe pranoi një asistim mjaftë të mirë nga Neymar dhe konkretizoi atë në gol, shkruan lajmi.net.

Pozicionimi i Manuel Neuer ishte në rregull, mirëpo devijoi topin drejt portës me ç’rast edhe Mbappe shënojë.

Më poshtë edhe goli: