Nesër ditë zie në Kosovë

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, ka njoftuar se nesër do të jetë ditë zie shtetërore në Kosovë Osmani ka thënë se shoqëria jonë do të jetë në zi çdo ditë përderisa të ketë vrasje të grave dhe vajzave tona, shkruan Lajmi.net. Kujtojmë sot në Pejë, Edmond Lajçi dyshohet se ka vrarë gruan e tij. Lajçi…

Lajme

16/04/2024 15:10

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, ka njoftuar se nesër do të jetë ditë zie shtetërore në Kosovë

Osmani ka thënë se shoqëria jonë do të jetë në zi çdo ditë përderisa të ketë vrasje të grave dhe vajzave tona, shkruan Lajmi.net.

Kujtojmë sot në Pejë, Edmond Lajçi dyshohet se ka vrarë gruan e tij.

Lajçi është arrestuar nga Policia e Kosovës.