Nëna e detyron të qaj djalin e saj me forcë, arsyeja do t’iu shokojë

Fun

19/01/2022 16:13

Ka ndodhur një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur.

Një nënë ka detyruar djalin e saj 9-vjeçar të qajë për qenin e tyre që po vdes, transmeton lajmi.net.

Videoja e nënës që detyron djalin të qaj është bërë virale tashmë në rrjetet sociale

Në klipin që po qarkullon në Twitter shihet gruaja që i thotë djalit të saj “Afrohu” para kamerës për videon. Dhe më pas ajo dëgjohet duke thënë: “Vendose kokën këtu. Bëhu sikur po qan”, përgjigjet djali i saj duke thënë se po qan me të vërtetë, por sipas nënës qarja e tij nuk duket mjaft e vërtetë.

Ajo thotë: “Jo, e di, por shko kështu” dhe më pas e udhëzon të bëjë sikur fshin një lot dhe i thotë që ta lërë kamerën t’i shohë gojën.

Nëna e quajtur Jordan është kritikuar nga shumë njerëz në botë për gjestin e saj aspak të hijshëm. /Lajmi.net/