Nëna dhe djali i Ronaldos i gëzohen pesë golave (VIDEO)

10:32 | 13 Shtator 2015

Cristiano Ronaldo shënoi pesë gola në ndeshjen ndaj Espanyol ndërsa gëzimin për këtë sukses të portugezit e kanë shprehur edhe familjarët e tij.

Nëna dhe djali i Cristiano Ronaldos i janë gëzuar pesë golave të shënuar nga ai.

Ronaldo ka postuar fotografi dhe video në Instagram ku shihet nëna e tij duke bërë gjestin e famshëm të Cristianos ‘Siiiiiiiiiiiii’