Të Infektuar: 1123

Të Shëruar: 847

Të Vdekur: 30

Ndahet nga jeta ish trajneri i Barcelonës, Real Madridit e Atleticos

20:11 | 6 Prill 2020

Ish trajneri i Barcelonës, Real Madrid dhe Atletico Madrid është ndarë nga jeta.

Radomir Antic, ka ndërruar jetë në moshën 71 vjeçare, transmeton lajmi.net.

Antic, i cili si trajner pati një karrierë mjaft të pasur, është ndarë sot nga jeta.

Antic drejtoi skuadra si  Real Madrid, Atletico Madrid e Barcelona, por edhe kombëtaren e fqinjëve tanë në veri.

Si lojtar, Antic pati një karrierë që i zgjati 17 vite. /Lajmi.net/