Motrat Ismaili marrin vëmendjen në dasmë

Motrat Ismaili u dukën tërheqëse në një dasmë.

ShowBiz

13/10/2019 08:44

Këngëtarja Zanfina Ismaili dhe motra e saj Ema e kanë marrë gjithë vëmendjen në një dasmë ku së fundmi ishin të pranishme, shkruan lajmi.net.

Të veshura me fustane të gjatë dhe elegant, të dyja dukeshin tërheqëse ndërsa vinin në pah linjat trupore.

Foton e ka publikuar Zanfina ndërsa në të dhe si duket edhe në dasmë ka munguar Adelina./Lajmi.net/