Momenti kur Neymar e bën për “kripë e kepë” mbrojtësin e Malagas (VIDEO)

Barcelona nuk ia doli të marrë më shumë se një pikë ndaj Malagas në La Liga, duke barazuar 0:0 në ‘Camp Nou’.

Sport

20/11/2016 18:32

Në mungesë të Messit dhe Suarezit, ishte Neymar që mori përgjegjësinë për të udhëhequr skuadrën.

Edhe pse nuk arriti të shënoi gol, momentet e mira nga Neymar nuk munguan, sikurse ai që mund të ndiqeni më poshtë, kur me lehtësi dhe mjeshtëri kalon mbrojtësin e Malagas.

 

YouTube player

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.