Modric sulmon anglezët pas kualifikimit në finalen e “Botërorit 2018” – Lajmi.net
Modric sulmon anglezët pas kualifikimit në finalen e “Botërorit 2018”
Autori: Lajmi.net Sport 7:13, 12 July 2018
Luka Modric ka kritikuar anglezët pas fitores ndaj tyre në gjysmëfinalen e “Kampionatit botëror 2018”.

Luka Modric ka reaguar pas kualifikimit në finalen e “Kampionatit botëror 2018”.

Mesfushori i Kroacisë ka thënë se gazetarët anglezë por edhe tifozët e tyre nuk shfaqën respektin e duhur ndaj Kroacisë para fitores së tyre 2:1 në gjysmëfinale.

“Gazetarët anglezë, analistët dhe televizionet, ata e nënçmuan Kroacinë sonte dhe ishte një gabim i madh”, deklaroi Modric pas ndeshjes, përcjell “lajmi.net”.

“Të gjitha këto fjalë që dëgjojmë, ne i lexuam dhe i kemi thënë vetes në rregull, sonte do ta shohim kush do të jetë i lodhur”, u shpreh ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO