Modelja e njohur provokon si asnjëherë më parë me këtë selfie

23:12 | 11 Korrik 2019

Modelja e njohur i ka ‘djegur’ ndjekësit e saj.

Modelja e njohur, Demi Rose, ka provouar si asnjëherë më parë me selfien e publikuar në Instastory, shkruan lajmi.net.

Ajo shfaqet me bikini në dhomë të gjumit dhe suket tejet seksi derisa tregon linjat perfekte trupore.

Demi njihet për provokime të vazhdueshme në bikini andaj komentohet e ndiqet nga një numër i madh i ndjerëzve./Lajmi.net/