Të Infektuar: 3703

Të Shëruar: 1946

Të Vdekur: 79

Modelja e njohur fle e zhveshur? Publikon foton nga krevati

23:17 | 21 Maj 2019

Duket se modelja e njohur fle e zhveshur.

Nëpërmjet postimit të një fotografie në Instagram, modelja Emily Ratajkowski ka ngjallur dyshime se fle pa asgjë, shkruan lajmi.net.

E gjithë kjo pasi Emilyn e shohim shpesh nëpër foto nudo dhe duket se ajo nuk i duron fare rrobat në trup.

Ajo në Instagram ndiqet nga më shumë se 22 milionë njerëz dhe ky fakt e dëshmon se është tejet e dashur për publikun./Lajmi.net/