Modeli spanjoll në siklet të madh para xhirimeve të klipit erotik! – Lajmi.net
Modeli spanjoll në siklet të madh para xhirimeve të klipit erotik!
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:53, 16 April 2018
Kënga ‘Dua’ nga Enca Haxhia rrëmbeu një dëgjueshmëri të madhe por jo vetëm kaq, shikueshmëria ishte akoma më në nivel.

Kjo për të vetmen arsye se në klip është Enca dhe aty nuk ka pasur se si të mos ketë diçka provokative, shkruan lajmi.net

Në videon e këtij projekti muzikor ajo kishte bërë skena erotike me modelin spanjoll Pierlugi.

Ky i fundit madje para fillimit të xhirimeve ishte ndier në siklet kur Enca e ka pyetur se a është gati të preket e puthet me të.

Videon nga prapaskenat ajo e ka publikuar në Instagram ndërsa modeli shihet se është vënë në siklet.

‘Dua’ ka marrë plot 8 milion klikime në Youtube./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO