Missit i hiqet kurora pasi u shfaq nudo (Foto)

Në showbizin botëror është bërë e modës, nëse do të kesh sukses duhet me patjetër të zhvishesh dhe shfaqesh nudo nëpër kopertina revistash apo në rrjetet sociale. Krejt e kundërta ka ndodhur më Miss Zimbabwe 2015.

ShowBiz

13/06/2015 19:00

Pas kurorëzimit si më e bukura e këtij vendi, organizatorët i kanë marrë kurorën dhe hequr gjithë të drejtat e përfaqësimit si Miss pasi ajo u shfaq nudo në rrjetet sociale.

Organizatorët e spaktaklit të bukurisë kanë deklaruar se nuk mund të lejojnë që të nëpërkëmbët titulli i më të bukurës së Zimbabweve më një fëmër të pavlërë që del lakuriq.

Në këtë vend një  tjetër miss ka humbur titullin pasi dolën foto nudo pas kurorëzimit.

Miss
Miss-World-Zimbabwe-Emily-Kachote-theherald