Të Infektuar: 9869

Të Shëruar: 5480

Të Vdekur: 303

Mimoza tregon linjat në bikini, seksi si asnjëherë më parë 

22:45 | 13 Gusht 2019

Mimoza Shkodra duket joshëse në bikini.

Këngëtrja Mimoza Shkodra është shfaqur seksi si asnjëherë më parë, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka publikuar një foto të re në llogarinë e saj në Instagram dhe duket tejet joshëse e veshur në bikini.

View this post on Instagram

?????

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

E shtrirë pranë detit, këngëtarja e ka marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve të shumtë të cilët i kanë lënë edhe komente./Lajmi.net/