Meritoni çmallet me nënën e tij – “Ti je kampion, më ke bërë krenare çfarë djali kam rritur”

Një nga finalistët që u eliminuar nga ‘BBVA’ është Meriton Mjekiqi. Teksa ishte në studio atë e ka befasuar nëna e tij, shkruan lajmi.net. Nëna e tij u shpreh që është e lumtur që ai është djali i saj. “E falënderoi zoti që të kam ty dhe jam krenar për ty”, ka thënë e ëma…

ShowBiz

25/05/2024 22:03

Një nga finalistët që u eliminuar nga ‘BBVA’ është Meriton Mjekiqi.

Teksa ishte në studio atë e ka befasuar nëna e tij, shkruan lajmi.net.

Nëna e tij u shpreh që është e lumtur që ai është djali i saj.

“E falënderoi zoti që të kam ty dhe jam krenar për ty”, ka thënë e ëma e Meritonit.

“Ti je kampion, më ke bërë krenare çfarë djali kam rritur”, ka shtuar ajo me tej.

Ndërkaq, Meritonit iu dha edhe çeku me 10 mijë euro./Lajmi.net/

YouTube player