Meriton Mjekiqi vjen shumë shpejt me diçka të re, ja për çfarë bëhet fjalë

Moderatori dhe ish banori i ‘BBVA’, Meriton Mjekiqi shumë shpejt do të sjellë diçka të re. Bëhet fjalë për një projekt muzikorë, të cilit ja ka vendosur një titull të veçantë që lidhet me eksperiencën e tij në Big Brother. Kënga titullohet “Zemer mos ja fut lshoja ujin” por se a do të jetë ai…

ShowBiz

22/06/2024 10:46

Moderatori dhe ish banori i ‘BBVA’, Meriton Mjekiqi shumë shpejt do të sjellë diçka të re.

Bëhet fjalë për një projekt muzikorë, të cilit ja ka vendosur një titull të veçantë që lidhet me eksperiencën e tij në Big Brother.

Kënga titullohet “Zemer mos ja fut lshoja ujin” por se a do të jetë ai i cili do të këndoj apo artistë tjetër mbetet të shihet.

“Zemer mos ja fut lshoja ujin.. shumë shpejt kënga e re”, ka shkruar ai në Instagram.

Ndërkaq, Meritoni ishte i vetmi nga Kosova që arriti të prek finalen e ‘BBVA’./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meriton Mjekiqi (@meriton.mjekiqi)