Mentor Haziri flet për suksesin e këngës “Hana”

19:15 | 15 Mars 2019

Mentor Haziri është rikthyer fuqishëm me projektin “Hana”, ai flet për suksesin e këtij projekti.

Mentor Haziri ishte i ftuar sonte (e premte), në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtari ka folur për suksesin e projektit të ri “Hana” si dhe zbuloi disa detaje rreth këtij projekti.

Po ashtu, Mentori ka treguar edhe se çfarë do të sjell pas këngës “Hana”.

Për më shumë, shikojeni vidoen e mëposhtme dhe mësoni se çfarë tha këngëtari për projektin e ri dhe planet për këngët e reja. /Lajmi.net/