Mbyllet pjesa e parë, Roma – Inter, rezultati dhe statistikat

Është mbyllur pjesa e parë në mes të Romës dhe Interit.

Sport

02/12/2018 21:19

Roma dhe Inter po përballen në ‘Olimpico’ në kuadër të javës së 14-të në Serie A.

45’ minutat e parë kanë sjell një gol, e që atë e shënuan nerazurët, raporton “lajmi.net”.

Golin e ka realizuar Keita Balde në minutën e 37’, ndërsa skuadra janë shkuar në pushimin e pjesës së parë.

Roma dhe Inter po zhvillojnë një ndeshje tejet të hapur, e që me gjasë në pjesën e dytë do të shënohen disa gola. /Lajmi.net/