Mbyllet Nice-Napoli, rezultat i pastër (VIDEO)

Napoli është kualifikuar në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Sport

22/08/2017 22:38

Italianët e mposhtën edhe në udhëtim ekipin e Nice.

Napoli fitoi në Francë 2:0, ndërsa në shtëpi kishte fituar njëjtë, 2:0.

Golat e fitores për ekipin e Maurizio Sarrit i shënuan Jose Maria Callejon dhe Lorenzo Insigne. /Lajmi.net/