Mbyllen pesë ndeshjet e ditës në Vala Superligë, ja rezultatet komplete – Lajmi.net
Mbyllen pesë ndeshjet e ditës në Vala Superligë, ja rezultatet komplete
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 16:19, 14 March 2018
Prishtina dhe Trepça '89 kanë luajtur baras në kryendeshjen e ditës në Pejë.

Janë mbyllur pesë ndeshjet e ditës në Vala Superligë.

Prishtina dhe Trepça ’89 kanë luajtur baras në kryendeshjen e ditës në Pejë, 0:0, përcjellë “Lajmi.net”.

Derbi i Rrafshit të Dukagjinit mes Lirisë dhe Vëllaznimit u mbyll pa fitues, 1:1.

Më poshtë i keni rezultatet komplete: 

Drita – Drenica                          3:1
Feronikeli – Besa                      1:0
Llapi – Vllaznia e Pozheranit     2:0
Liria – Vëllaznimi                      1:1
Prishtina – Trepça 89                0:0

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO