Mayweatherit i thyhet shtëpia, ja çfarë i kanë vjedhur

Persona ende të panjohur kanë thyer shtëpinë e ish boksierit Floyd Mayweather, për t’i vjedhur sende në vlerë deri në 150 mijë dollarë.

Sport

28/02/2017 23:33

Ditëlindja e 40-të nuk ishte edhe aq e mirë për Mayweather.

Amerikani derisa po festonte ditëlindjen e 40-të të tij në Los Anxhelos, persona të panjohur i kanë plaçkitur shtëpinë, për t’i vjedhur gjëra në vlerë deri në 150 mijë dollarë, njofton ‘TMZ Sport’./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6