Marina Vjollca “n’kanagjegj” (Video)

Marina Vjollca ka ndjekur një nga ceremonitë tradicionale shqiptare.

ShowBiz

05/10/2015 15:20

Marina Vjollca ka qenë e pranishme në një kanagjegj dhe ka treguar entuziazmin e saj për traditat që ka parë.

Ceremonia duket se është mbajtur në një nga vendet e Kosovës dhe Marina ka ndarë me ndjekësit në Instagram disa nga momentet e kësaj mbrëmjeje./Lajmi.net
https://instagram.com/p/8bpGmhoKr0/?taken-by=marina_vjollca
https://instagram.com/p/8bWVxOoKvN/?taken-by=marina_vjollca