Manjola Nallbani mbajti koncert recital me rastin e 30-vjetorit të karrierës

22:27 | 16 Maj 2019

Këngëtarja Manjola Nallbani ka mbajtur koncert me rastin e 30-vjetorit të karrierës.

Manjola Nallbani sonte (e enjte) mbajti koncert recital në Tiranë, ku këndoi hitet e saj, shkruan lajmi.net.

Të ftuar special në këtë koncert ishin edhe disa emra të mëdhenj të skenës muzikore shqiptare.

Aurela Gaçe, Eli Fara, Kastriot Tusha dhe Shkëlzen Jetishi, ishin pjesë e këtij koncerti, me të cilët Manjola këndoi në skenë.

Më poshtë mund  ta shihni një video nga koncerti solistik i Manjola Nallbanit në Tiranë. /Lajmi.net/