Luana Vjollca nesër lanson projektin e ri

20:53 | 12 Korrik 2019

Luana Vjollca njoftoi publikun se nesër do dal në vizion klipi i ri.

Luana Vjollca është një tjetër artiste e cila nuk ka ndërmend të ndal së pruri gjëra të reja në muzikë, shkruan lajmi.net.

Këtë herë këngëtarja/moderatorja ka konfirmuar se do bashkëpunoj me Faydeemusic për këngën e re e cila do publikohet nesër.

Pas bashkëpunimeve me Danin ‘Sonte’ dhe grupin TNT ‘Moj Bjondinë Me Sytë e Zi’ tani këngëtarja ka gati duetin e radhës. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

TOMORROW ?? @faydeemusic

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on