Loredana mban ende fotografinë me Mozzikun në shtëpinë e saj

Loredana Zefi duket se nuk po mund ta harroj ish të dashurin.

ShowBiz

05/06/2020 11:40

Edhe pas ndarjes së tyre, Loredana dhe Mozzik kanë mbetur emrat më të përmendur në shoubiz, shkruan lajmi.net.

Dhe me postimet e bëra dyshja po nxitin edhe më shumë debate brenda publikut, një gjë të tillë bëri reperja sërish me foton e ndarë në Instastory.

Loredana e cila është duke jetuar në Zvicër, ka publikuar një fotografi të vajzës së saj Hana, dhe me dashje apo pa ka zënë në foto edhe një fotografi të saj me Mozzikun e cila u bë pas çmimit të tyre të fituar me ‘Bonnie Clyde’. /Lajmi.net/