Lojtarët e Realit shahen dhe fyhen nga tifozët e tyre (Video)

Edhe pas daljes nga stadiumi me veturat e tyre, lojtarët e Real Madridit janë sharë dhe janë fyer nga tifozët e skuadrës së tyre.

Sport

11/03/2015 09:54

Real Madridi humbi në mënyrë turpëruese kundër Schalkes në shtëpi me rezultat 3-4, edhe pse arriti të kualifikohej për në çerekfinale të kësaj gare.

Sidoqoftë, humbja nuk është pritur mirë nga tifozët e Schalkes, të cilët kanë sharë dhe kanë fyer lojtarët e tyre, në momentin kur ata po dilnin nga stadiumi me veturat e tyre.

YouTube player