Lista e Barcelonës

Barcelona ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen kundër Atletico Madridit.

Sport

30/01/2016 11:30

Barcelona ka rikuperuar sulmuesin Neymar dhe mesfushorin Arda Turan.

Ata janë në listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen kundër Atletico Madridit, përcjell “Lajmi.net”.

Por, jashtë ekipit kanë mbetur Masip, Douglas, Bartra, Sandro dhe Adriano.

Lista:

Bravo, Ter Stegen, Pique, Rakitic, Sergio Alves, Arda, Iniesta, Suarez, Messi, Neymar, Mascherano, Munir, Jordi Alba, Sergi Roberto, Aleix Vidal, Vermaelen dhe Mathieu.