Fit – Lajmi.net

Aktuale

Pema çudibërëse që shkrin dhjamin dhe ngrit disponimin

Ndoshta duket e tepërt, por kjo pemë njihet si “grali i shenjtë i dobësimit”. ...

22 January, 2016 Lexo më shumë

Ushtrime për të forcuar muskujt e poshtëm të stomakut (VIDEO)

Përforcimi i muskujve të pjesës së poshtme të stomakut është një sfidë e madhe pasi që shumica e ushtrimeve popullore koncentrohen në muskujt e sipërm të stomakut....

22 January, 2016 Lexo më shumë

Si të keni gjoks të fortë dhe të tonifikuar, pa ndërhyrje kirurgjikale

Të kesh një gjoks të bukur dhe të tonifikuar do të thotë të kesh më shumë vetëbesim, dhe femrat e dinë këtë....

20 January, 2016 Lexo më shumë

Ushqimet që zëvendësojnë mishin për përfitim të proteinave

Proteinat janë shumë të rëndësishme për organizmin e njeriut....

20 January, 2016 Lexo më shumë

Si të dobësohesh me spinaq?

Sipas një studimi të kryer nga specialistët e Lund University, në Suedi, u vërtetua se spinaqi ndikon në rënien në peshë....

19 January, 2016 Lexo më shumë

Dieta me jogurt: Për 3 ditë, 4 kilogram më pak!

Kjo nuk është një dietë në kuptimin e vërtetë të fjalës, më shumë bëhet fjalë për një fenomen i cili ekziston në versione të ndryshme....

18 January, 2016 Lexo më shumë

Pastroni trupin nga sheqeri për tri ditë

Simptomat nga marrja e tepruar e sasisë së sheqerit përfshijnë hiperaktivitet dhe lodhje, infeksione fungale, dhimbje koke, depresion, probleme me sinusin, letargji....

14 January, 2016 Lexo më shumë

Bark i rrafshët për dy javë (VIDEO)

Kjo video ju tregon se si t’i zhdukni kilogramët e tepërt në zonën e barkut për vetëm 14 ditë, në rehatinë e shtëpisë suaj dhe pa asnjë pajisje. ...

13 January, 2016 Lexo më shumë

Ushtrime shtëpiake për vithe të forta dhe të ngritura (VIDEO)

Për të pasur vithe të forta dhe të fryera nuk duhet të harxhoni shumë para për në palestër ose trajner personal. Mjafton ti ndiqni udhëzimet nga kjo video....

13 January, 2016 Lexo më shumë

9 ushtrimet që mund t’i bëni në shtëpi për një trup seksi (FOTO)

Nëse keni qenë apo jeni duke menduar për të paguar shuma të mëdha që të shkoni në palestër e ta transformoni trupin tuaj, atëherë ne kemi lajme të mira për ju....

11 January, 2016 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO