Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Leonora Poloska rrëfen historinë e njohjes me Andin Randobravën

19:16 | 8 Nentor 2019

Foto: Mirage

Leonora Poloska ka treguar se si është njohur me Andin Randobravën.

Leonora Poloska ishte e ftuar sonte (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka pak javë që është rikthyer në skenën muzikore me një projekt të ri, pas rreth shtatë vitesh pauzë.

Për “Mirage” ajo tregoi arsyet e kësaj pauze, ndërsa foli edhe për projektet e reja që planifikon t’i sjell së shpejti.

Po ashtu, Leonora ka folur edhe për njohjen me Andinin, me të cilin është martuar dhe ka një vajzë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm ku gjendet intervista e plotë e Leonorës dhe mësoni se çfarë tha ajo. /Lajmi.net/