Lenovo më 20 mars prezanton telefonin e ri – Lajmi.net
Lenovo më 20 mars prezanton telefonin e ri
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 17:26, 8 March 2018
Një paralajmërim i ri thotë se Lenovo më 20 mars do të publikojë telefonin e ri.

Një zyrtar i kompanisë shpërndau fotografinë paralajmëruese në rrjetet sociale.

Krahas datës, aty shihet se telefoni do të jetë i linjës S.

Telefoni, i cili pritet të quhet S5, ka bateri 6000mAh.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO