Ledri Vula pas vdekjes së Kobe Bryant: Më duket se më humbën netët e fëmijërisë

23:51 | 26 Janar 2020

Ledri Vula ka përjetuar rëndë vdekjen e Kobe-it.

Vdekja tragjike e Kobe Bryant dhe vajzës së tij Gigit ka tronditur të gjithë, ikona e basketbollit ishte inspirim i shumë gjenaratave me etikën e tij të punës dhe përkushtimin, shkruan lajmi.net.

Artsitë nga mbarë bota përfshirë këtu edhe ata shqiptarë i kanë kushtuar tribute legjendës së Lakers.

Së fundmi ka Ledri Vula ka publikuar një foto të tijën ku i bashkëngjiti edh një shkrim

“U prefsh në paqe Kobe, ti personi për të cilin prishja gjumin gjatë fëmijërisë”. /Lajmi.net/