Ledina Çelo ndan me fansat portretin më të bukur familjar

Ledina Çelo është emër shumë i dashur për publikun.

ShowBiz

25/06/2018 13:07

Kohën e fundit, ajo nuk është shumë aktive me projekte të reja muzikore, shkruan lajmi.net.

Por, këngëtarja përmes rrjeteve sociale vazhdon t’i mbajë të informuar ndjekësit për çdo të re rreth saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaqet si rrallëherë përkrah bashkëshortit dhe fëmijëve.

Fotoja është shkrepur në Kroaci, ndërsa çifti dukeshin për mrekulli pranë njëri-tjetrit. /Lajmi.net/