Të Infektuar: 106.022

Të Shëruar: 96.668

Të Vdekur: 2.198

Kylie Jenner thekson çdo pjesë të trupit me fustanin e ngushtë

19:01 | 23 Prill 2021

Foto: Instagram

Kylie duket joshëse në fotot e fundit.

Kylie Jenner mori sërish vëmendje me paraqitjen atraktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ylli televiziv u shfaq joshëse e veshur me një fustan të gjatë me ngjyrë të verdhë, të cilin e kishte kominuar me çizme të bardha.

Fustani shumë i ngushtë ia thekson linjat trupore asaj, ndërsa flokët i kishte bërë me gërsheta dhe vendosi shumë aksesorë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie ? (@kyliejenner)

Kylie Jenner edhe kësaj radhe shfaqet në formë shumë të mirë, ndërsa mori komente edhe nga ana e ndjekësve.

Kujtojmë se Kylie dhe familja e saj po e përfundojnë sezonin e “Keeping Up With The Kardashians”, për të vazhduar me një tjetër shfaqje. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie ? (@kyliejenner)