Ky është vallëzimi qesharak i Ronaldos (Video)

Cristiano Ronaldo e ka reklamuar linjën e tij të re të këpucëve, të shoqëruar me një vallëzim mjaft qesharak.

Sport

05/03/2015 18:59

Ronaldo nuk po ndalet. Përpos se ka bërë shumë arritje në futboll, ai të njëjtën gjë është duke e bërë edhe jashtë këtij sporti.

Portugezi, sapo ka lansuar dhe linjën e re të këpucëve të tij.

Në reklamën e këtyre këpucëve, Ronaldo shihet duke vallëzuar një vallëzim qesharak dhe mjaft interesant.

YouTube player