Ky është urimi i Ardit Gjebreas me rastin e Pashkëve (Foto)

8:31 | 16 Prill 2017

Këngëtari dhe prezantuesi Ardit Gjebrea ka uruar besimtarët e fesë së krishterë me rastin e festës së Pashkëve.

“Gëzuar Pashkët për të gjithë besimtarët e Krishterë!” janë fjalët uruese të Arditit, shkruan lajmi.net.

Këtij urimi, ai ia ka bashkëngjitur edhe një foto me mesazh lidhur me këtë festë.

Kujtojmë se Arditi së fundi është i angazhuar në drejtimin e emisionit “E diela Shqiptare”. /Lajmi.net/