Kush është ‘syni’ i Uki Latifit?

20:08 | 12 Korrik 2019

Uki Latifi ka treguar se a është në lidhje dashurie.

Uki Latifi ishte protagonisti i fundit në emisionin ‘Mirage’ ku flet rreth përkushtimit në muzikë dhe dashuri, shkruan lajmi.net.

Në pyetjen e intervistuesit se a është ndokush në zemrën e këngëtarit, artisti për hirë të fansave të tij dhe publikut dha një përgjigje.

Përgjigjen mund ta gjeni në videon e mëposhtme ku mund ta shihni intervistën e fundit të Ukit ekskluzivisht më ‘Mirage’. /Lajmi.net/