Konfirmohet, xhirimet për ‘Space Jam 2’ nisin së shpejti – Lajmi.net
Konfirmohet, xhirimet për ‘Space Jam 2’ nisin së shpejti
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:00, 21 February 2019
Pas shumë spekulimeve, LeBron James e ka konfirmuar në 'NBA All-Star' se xhirimet për 'Space Jam2' do të nisin shumë shpejtë.

James do të shërbejë si producent ekzekutiv për filmin, i cili është duke ardhur nga kompania e tij pranguese Springhill Entertainment dhe Warner Bros, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

Në shtator 2018, u njoftua se drejtori Terence Nance kishte nënshkruar për projektin, së bashku me regjisorin e ‘Black Panther’, Ryan Coogler, i cili do të prodhojë filmin, me James dhe Coogler ishte zgjedhja e përsosur për të ri-imagjinoni klasike e kultit 1996.

“E kam dashur vizionin e tij për Black Panther”.Pra, për Ryan të jetë në gjendje për të sjellë atë për fëmijët, është e mahnitshme. Bashkëpunimi i Space Jam është shumë më tepër se vetëm unë dhe Looney Tunes duke u bashkuar dhe bërë këtë film”, shtoi James. Është shumë më e madhe, thjesht do të doja që fëmijët të kuptonin se sa të fuqizuar mund të ndihen dhe sa të fuqizuar mund të jenë nëse nuk heqin dorë vetëm nga ëndrrat e tyre dhe unë mendoj se Ryan e bëri këtë për shumë njerëz”, ishin fjalët e James./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO