Të Infektuar: 106.489

Të Shëruar: 97.877

Të Vdekur: 2.210

Konfirmohet data dhe koha e të gjitha çerekfinaleve të Kupës së Italisë

20:49 | 21 Janar 2021

Data dhe koha kur do zhvillohen çerekfinalet e Kupës së Italisë janë konfirmuar.

Çerekfinalisti i fundit do vendoset sonte (e enjte) në përballjen Lazio – Parma, shkruan lajmi.net.

Fituesi do përballet me Atalantan me 27 janar, derisa derbi i Milanos do zhvillohet me 26 janar.

Data dhe koha e të gjitha çerekfinaleve të Kupës së Italisë:

Inter – Milan (26 janar, ora 20:45).

Atalanta – Lazio/Parma (27 janar, ora 17:45).

Juventus – Spal (27 janar, ora 20:45)

Napoli – Spezia (28 janar, ora 21:00)./Lajmi.net/