Kjo është aktorja më e kërkuar në filmat pornografikë gjatë vitit 2016 (Foto)

11:55 | 5 Janar 2017

Ueb sajti për të rritur, ‘xHamster’, duke përdorur të dhënat e më shumë se dy biliardë vizitave nga anë e mbanë bota, së fundmi ka treguar se cila është porno-ylli më e kërkuar në internet.

Sipas tyre, aktorja Mia Khalifa e zë vendin e parë, transmeton Telegrafi.

Mia Khalifa, me prejardhje nga Libani – shtet kryesisht me mysliman – ishte kritikuar disa herë nga shtetasit e saj si person që po i sjell turp vendit.

Një protestues libanez duke mbajtur një poster me imazhin e Mia Khalifas – aktores së filmave pornografik me origjinë nga Libania – dhe në atë poster shkruan, “Është e vërtetë se kjo grua bën seks, por prapë është më e mirë sesa ata”. Kjo foto është shkrepur gjatë një proteste kundër klasës politike, e cila vlerësohet si e korruptuar dhe e paaftë për të siguruar nevoja bazike për qytetarët.

Por, këto kritika nuk e kanë ndalur atë të bëhet aktorja më e kërkuar në internet, ku pas vetes ka qindra mijëra fansa.

xHamster’ gjithashtu ka zbuluar:

– Aktorja e dytë më e kërkuar gjatë vitit 2016 ka qenë Sunny Leone.

– Termi më i kërkuar nga shtetasit e SHBA-së ka qenë ‘mom’.

Fjala më së shpeshti e shkruar në komente ka qenë ‘thanks’.