Kim po e kthen formën ideale

Kim Kardashian së fundmi ka treguar se i ka humbur 26 kilogramë, falë dietës Atkins. Ylli i televizonit amerikan megjithatë nuk është e kënaqur me rezultatin e dietës së saj të paslindjes, kështu që është duke e ndjekur një regjim ushtrimesh në palestër. E fejuara e Kanye West është parë duke shkuar në palestër në…

ShowBiz

27/12/2013 06:35

Kim Kardashian së fundmi ka treguar se i ka humbur 26 kilogramë, falë dietës Atkins. Ylli i televizonit amerikan megjithatë nuk është e kënaqur me rezultatin e dietës së saj të paslindjes, kështu që është duke e ndjekur një regjim ushtrimesh në palestër.

E fejuara e Kanye West është parë duke shkuar në palestër në Beverly Hills, për të ushtruar dhe ishte e pamundur të mos vërehej prapanica e saj tërheqëse, i cili është ‘aseti’ kryesor i saj. E kur Kim ta kthejë formën e saj, mbahuni burra…