Kim Kardashian vizaton çdo detaj të trupit me këtë veshje

23:07 | 12 Qershor 2018

Super-ylli Kim Kardashian njihet për format e kolme.

Dhe Kim provoi se plani i saj i dietës dhe i stërvitjes që ka filluar tash e sa kohë ka funksionuar në mënyrën më të mirë të mundshme, shkruan dailymail transmeton lajmi net.

Ajo u nis të hënën për në Calabasas të Kalifornisë, e cila kishte veshur një uniformë të kuqe të vizatuar për trupi e cila në mënyrë të përkryer shfaqte trupin e saj të bukur.

Kim e urdhëroi vëmendjen në syrin e veshjes së saj, e që tregoi linjat bombastike tejet të ‘zjarrta’.

Modelja seksi, e cila u pa më parë gjatë ditës dukej identike me motrën e saj, Kylie Jenner ka pranuar se të enjten, ajo ka një ditë mashtrimi për dietën e saj çdo 10 ditë.

Ajo shpjegoi në të njejtën faqe interneti: “Unë kam qenë vërtet e rreptë me dietën time, kohët e fundit. Kur shkoj në dyqan ushqimor, blej vetëm proteina, fruta dhe gjëra të shëndetshme.

Megjithatë, ajo tha se është shumë e vështirë me qenë në top formë gjatë gjithë kohës. /Lajmi.net/