Kështu uron fansat Lori për Vitin e Ri

Lori ka surprizuar fansat për Vitin e Ri.

ShowBiz

31/12/2018 19:39

Ajo ka postuar një imazh në Instagram teksa duket tejet elegante dhe me plot stil për këtë ditë të fundit të vitit, 2018-të, shkruan lajmi.net.

“GËZUAR VITIN E RI 2019!, Ju uroj shendet, fat, lumturi, mbaresi dhe gjithe te mirat e kesaj bote.❤??”, janë fjalët e Lorit.

Si për shumë artistë të estradës edhe për Lorin ky vit ishte shumë i angazhuar me mbrëmje të ndryshme përreth trojeve shqiptare. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BsD4vLJnlgZ/