Këngëtarja e njohur shqiptare zbulon çka i dhuroi kryeministri i Rusisë – Lajmi.net
Këngëtarja e njohur shqiptare zbulon çka i dhuroi kryeministri i Rusisë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:56, 16 April 2018
Një buqetë me lule për Elhaida Danin. Dhe jo një buqetë e zakontë.

Mesa duket këngëtarja shqiptare ka bërë për vete me zërin e saj edhe kryeministrin e Rusisë Dimitry Medvdev.

Këngëtarja ndodhet në Rusi ku është duke performuar në shfaqjen ‘Katedralja e Parisit’ dhe mesa duket një nga spektatorët ka qënë edhe kryeministri rus, transmeton intv.

Ishte vetë Elhaida që mes postimit në Instagram na rrëfen se kryeministri Medvedev I ka dërguar një buqetë me lule.

‘E nderuar që mbrëmë pas shfaqjes mora këtë buqetë me lule nga kryeministri i Rusisë, zoti Medvedev” shkruan Elhaida, krahas fotos me trëndafilat e dhuruar.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO