Kënga e Mozzik ngriti dyshime se ai u tradhtua nga Loredana, kjo thyen heshtjen

Ish- çifti Loredana dhe Mozzik janë sërish në fokus të mediave rozë. Kjo vëmendje ndaj dyshes erdhi pas publikimit të këngës së Mozzikut të titulluar “Të dua”, shkruan lajmi.net. Sot, Loredana zhvilloi një bisedë virtuale me fansat ku u pyet rreth marrëdhënies me Gramosin. Njëra nga pyetjet ishte se a e ka tradhtuar ajo reperin.…

ShowBiz

23/09/2022 14:27

Ish- çifti Loredana dhe Mozzik janë sërish në fokus të mediave rozë.

Kjo vëmendje ndaj dyshes erdhi pas publikimit të këngës së Mozzikut të titulluar “Të dua”, shkruan lajmi.net.

Sot, Loredana zhvilloi një bisedë virtuale me fansat ku u pyet rreth marrëdhënies me Gramosin.

Njëra nga pyetjet ishte se a e ka tradhtuar ajo reperin.

E përgjigja e artistes ishte jo. /Lajmi.net/